بن تخفیف خرازی کالا

 

آیا از جمله‏‌ی مشتریان پر و پا قرص خرازی  کالا‌ هستید؟ آیا مرتبا برای خود و دوستانتان از خرازی کالا‌ خرید می‏‌کنید و انتظار دارید که به عنوان یک مشتری دائمی، خرازی کالا‌ با نگاهی ویژه به شما بنگرد؟ آیا از مشتریانی هستید که اقلام مورد نیاز سازمان، شرکت، و دفتر کار خود را پیوسته از خرازی کالا‌ تامین می‏‌کنید؟ شاید علاقه‌‏مند به خریدهای با تعداد بالا و عمده برای کسب و کار خود هستید!

مدت‏‌هاست که خرازی کالا‌ پیشنهادهای زیادی را از مشتریان دائمی خود دریافت می‌‏کند. پیشنهادهایی از این دست که، یک مشتری وفادار و با نرخ تکرار خرید بالا امکان بهره‌‏مند شدن از قیمت‏هایی ویژه و مناسب‏‌تر را داشته باشد. یعنی دریافت حداکثر تخفیف ممکن از خرازی کالا‌!

البته از ویژگی‏‌های خرید اینترنتی شفافیت در قیمت گذاری و امکان خرید با قیمت مناسب است. معمولا کالاها برای همه مشتریان یک فروشگاه اینترنتی چه آنها که تنها گاهی خرید می‏‌کنند و چه آنها که جزو مشتریان دائمی و پر و پا قرص آن هستند با قیمت‏‌های یکسانی عرضه می‏‌شوند. این خود حاکی از شفافیت و البته یک فرصت ارزشمند برای کاربر است. با وجود اینکه شفافیت در قیمت گذاری یکی از مهم‌ترین مزایای خرید اینترنتی است، طرح بن تخفیف ، نگاه ویژه‏‌ی خرازی کالا‌ به مشتریان وفادار است. نگاهی ویژه و فراتر از درصد تخفیفی محدود. با بن تخفیف خرازی کالا ، هرچه بیشتر سفارش دهید، ارزان‏تر می‌‏خرید!

 

اما بن  تخفیف خرازی کالا چگونه است ؟

بن تخفیف ، همان‌طور که از نامش بر‏می‌‏آید، یک بن خرید الکترونیکی است که پس از خرید هر کالا، در حساب شما منظور می‏‌شود. در حقیقت شما پس از نخستین خرید از چمدان‌کالا، بسته به ارزش کالای خریداری شده و چند فاکتور دیگر، به میزانی امتیاز “بن تخفیف ” که در واقع تخفیفی برای شما در خریدهای بعدی است، دریافت می‏‌کنید.

 

چند نکته قابل توجه:

 

*بن تخفیف ، امتیازیست ویژه که خرازی کالا‌ جهت تشویق حداکثری، به همه‏‌ی مشتریان خود اعطا می‏‌کند. با این حال این مشتریان دائمی هستند که می‏‌توانند از آن بیشترین بهره را ببرند.

 

*بن تخفیف خرازی کالا ، ماهیت ریالی نداشته و در واقع امتیازی است برای دریافت تخفیف قطعی در خرید بعدی.

 

*میزان دریافت امتیاز  بن تخفیف برای هر کالا متفاوت بوده و از قبل در کنار قیمت هر محصول درج شده است.

 

*اگر در خریدهای قبلی امتیاز بن تخفیف خرازی کالا را کسب کرده‏‌اید، برای خرید کالای بعدی امکان استفاده از میزان مشخصی از بن در قالب تخفیف وجود دارد که مقدار آن به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود ، البته لازم به ذکر است براساس نوع کالای خریداری‌شده، امکان دارد هیج ‌بنی مصرف نشود.

 

* در حال حاضر اعتبار هر بن از زمان دریافت آن ۳۰ روز بوده و در صورت استفاده نشدن تا پایان این مدت، باطل خواهد شد. در نتیجه جهت جلوگیری از انقضای احتمالی تخفیف بن، باید برنامه ریزی کنید.

 

اجازه بدهید با مثالی عملی نحوه تخصیص و استفاده از این طرح تشویقی را بیشتر بررسی کنیم:

تصور کنید می‏‌خواهید کالای مورد نظر خود را که در این مثال قیمت آن یک ۱ میلیون تومان است خریداری کنید. همان‌ طور که می‏‌بینید در این مثال برای این کالا 10۰ امتیاز بن به ارزش 100هزار تومان در‏نظر گرفته شده است. یعنی شما با خرید این کالا امکان بهره‏‌مندی از تخفیفی تا سقف 100 هزار تومان در خریدهای بعدی خود دارید. همانطور که مشاهده می‌‏کنید بن تخفیف دریافتی برای کالاهای مختلف متفاوت است. برخی از کالاها امتیاز بن بیشتری اعطا می‏‌کنند و برخی کمتر. این امتیاز توسط الگوریتمی، با سنجش و محاسبه‏‌ی پارامترهایی از قبیل مبلغ کالا و میزان امکان اهدای تخفیف از سوی خرازی کالا‌ و چند پارامتر دیگر ارائه می‏‌شود.

 

 

آیا می‌‏توان از بن تخفیف دریافتی برای هر خرید، در همان خرید استفاده کرد؟

همان طور که گفته شد، بن تخفیف طرحی تشویقی برای ایجاد انگیزه در مشتریان جهت انجام خرید‏های بعدی است، به این صورت که با دریافت بن در ازای هر خرید، می‌‏توان برای خرید‏های بعدی از آن امتیاز استفاده کرد. توجه داشته باشید که اعتبار بن تخفیف دریافت شده در هر سفارش به محض نهایی شدن همان سفارش، فعال شده و برای استفاده در سفارش بعدی قابل استفاده خواهد بود.

 

برای خرید هر محصول، از چه تعداد بن می‌توان استفاده کرد؟

میزان استفاده از بن تخفیف  برای کالاهای مختلف، متفاوت است و مقدار قابل استفاده بن، برای هر خرید به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود و نیاز به وارد کردن کد یا اقدامی از طرف کاربر نیست. البته لازم به ذکر است براساس نوع کالای خریداری‌شده، امکان دارد هیج بنی مصرف نشود.

توجه داشته باشید که کالاهای عرضه شده در طرح پیشنهاد شگفت انگیز به دلیل اینکه با بیشترین تخفیف ممکن و تنها در مدت محدود عرضه می‏‌شوند، شامل این طرح نمی‏‌شوند.

 

آیا می‌توان در ازای بن تخفیف  خود، مبلغ آن را دریافت کرد؟

بن تخفیف خرازی کالا برای استفاده در سایت خرازی کالا‌ طراحی شده و برای مصارف دیگر قابل استفاده نیست. بنابراین برای بهره‌مندی از حداکثر تخفیف خرازی کالا‌، لازم است که در بازه‏‌های زمانی مشخص شده پس از هر سفارش، در خریدهای بعدی از سایت، بن خود را استفاده کنید و از تخفیف آن بهره‏‌مند شوید.

 

 

# همکاران محترم میتواند جهت دریافت بن تخفیف با واحد فروش تماس گرفته و کد تخفیف ویژه دریافت کنند .    برای خرید های بیشتر از 1 میلیون تومان